SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je pondělí 22. ledna 2018
Office 365
Provoz našeho autoservisu

Vloženo : 13.10.2016

Erasmus+

Naše škola je držitelem certifikátu
ERASMUS+ VET MOBILITY CHARTER

Vloženo : 13.12.2016

Strojírenství má budoucnost

Vloženo : 19.02.2016

Firmy zapojené do Aliance pro strojírenství ve školství

 

Bližší informace ZDE:

Vloženo : 19.02.2016

Naše vzdělávací nabídka

Vloženo : 19.02.2016

Výuka strojírenských oborů u nás - VIDEO

Vloženo : 19.11.2015

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Pronájem tělocvičny

 

V případě zájmu kontaktujte:

p.Radka Holá, 575755018;
hola.radka@sosvsetin.cz 

   

Vloženo : 19.10.2016

Služby pro motoristy

Vloženo : 09.12.2015

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Úspěchy

Nominační šachový turnaj na Grand Prix

Dne 23. října 2013 se uskutečnil nominační šachový turnaj na Grand Prix školní mládeže, který se bude konat 20. listopadu 2013.
Vítěz turnaje Jan Kocourek

Cukrářka Tereza Piastková vybojovala zlatou medaili

Letošní soutěž obor Cukrář „Ukaž, co umíš“ se konala 16. října 2013. Pořadatelem byla Hotelová škola Světla a Obchodní akademie Velké Meziříčí. Jednou z 10 soutěžících byla cukrářka naší školy Tereza Piastková, žákyně třetího ročníku.

Zúčastnili jsme se okresního kola ve stolním tenisu

Dne 15. října 2013 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola ve stolním tenisu. Po slavnostním zahájení a rozlosování hrála jednotlivá družstva systémem „každý s každým“ podle platných pravidel stolního tenisu. Naše družstvo obsadilo třetí místo.

Naši sportovci vybojovali třetí místo

Za velmi chladného, ale slunečného počasí závodili atleti naší školy dne 2. října 2013 v okresním kole přespolního běhu.Po prezentaci a slavnostním zahájení byl závod po jednotlivých kategoriích odstartován. Naše družstvo, ve složení Adam Vichtora, Vojtěch Drozd, Jan Surovec, Marek Orság, David Dajčar a Petr Kulíšek běželo v kategorii středních škol – 5 km, kde se umístilo na pěkném 3. místě.

Plavecká soutěž měst 2013

Dne 2. října 2013 proběhl již 22.ročník "Plavecké soutěže měst 2013". Hlavním cílem soutěže bylo podpořit propagaci plavání, jakožto skvělé pohybové aktivity. Patronát nad 22. ročníkem přijala vodní slalomářka a dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová, dvojnásobný olympijský vítěz – kanoista Martin Doktor a v neposlední řadě majitel stříbrné olympijské medaile Václav Chalupa.

VALACHIARUN 2013 a přebor školy ve vytrvalostním běhu

V sobotu dne 21. 9. 2013 se v našem městě uskutečnil 6. ročník veřejných běžeckých závodů Valachiarun 2013. Součástí této akce byl i “Přebor žáků SOŠ J. Sousedíka Vsetín ve vytrvalostním běhu“ pod záštitou ředitele školy Mgr. Josefa Slováka.

Gratulujeme Vaškovi k úspěchu v Innsbrucku

Václav Mužikovský, žák 3. ročníku obor cukrář, se zúčastnil ve dnech 16. – 18. 9. mezinárodní soutěže ve vyřezávání ovoce a zeleniny Internationaler BIG CARVING CONTEST v Innsbrucku.
Detail kompozice
Stříbrná medaile V.Mužikovskému za kompozici
Vašek s instruktorkou p. Hanou Mišunovou a finálovým výrobkem
Vašek při ocenění
Výrobek, který posunul Vaška do finále
Při práci v Live carvingu
Vašek při ocenění
Vystavovaný exponát - 5.místo, stříbrný diplom
Celková kompozice
Bronzová medaile V.Mužikovskému za live carving

Perníkový dar naší školy je již hotov a poputuje do Londýna

Po mnoha desítkách hodin trpělivé práce byl dokončen perníkový dar, kterým chce naše škola potěšit královská srdce vévody a vévodkyně z Cambridge, u příležitosti křtin HRH Prince George Alexandra Louise.

Výstava perníkového díla v římskokatolickém kostele

U příležitosti křesťanských svátků mohli návštěvníci Římskokatolického kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Vsetíně zhlédnout krásné perníkové dílo od naší žákyně – cukrářky Markéty Poláštíkové.

CARVINGOVÁ SHOW – KLADNO 2013

Náš student a carvingový talent Václav Mužikovský nezahálí ani o prázdninách a druhou srpnovou sobotu se v Kladně zúčastnil „Carvingové show CZECH-SLOVAK TEAM", kterou připravil CZECH – SLOVAK CARVING TEAM a CZECH CARVING STUDIO.Tato show se konala v rámci Oslav sv. Vavřince. Show upoutala velkou pozornost. Mnozí z účastníků (mezi nimi i Václav Mužikovský) se totiž připravují na evropskou carvingovou soutěž, která proběhne v Innsbrucku.
Výrobky Vaška Mužikovského
Výrobky instruktorky Hany Mišunové
Vašek při práci
Vašek při práci
Carvingová školka s Hanou Mišunovou
Družstvo "Východ"
Družstvo "Východ"
Předávání cen
Diplom za vítězství

Napsali o nás v časopise Fany Info REVUE

O aktivity naší školy se zajímal šéfredaktor časopisu Fany Info REVUE pan Michal Moučka, který naši školu navštívil a zúčastnil se osobně i akce připravené na vsetínském náměstí u příležitosti Dne matek. Fany Info REVUE je čtvrtletník, kde je možno zjistit vše o gastronomii. Časopis obsahuje řadu informací z dění v gastronomii, představuje nové služby a produkty, radí, inspiruje. Více informací na www.firevue.cz

Přiložené soubory:

Markétino perníkové dílo obdivovali poutníci na Velehradě

Perníkovou kompozici s názvem „Příchod věrozvěstů Cyrila a Metoděje na Moravu“, za kterou získala Markéta Poláštíková (žákyně II. ročníku obor Cukrář) zlatou medaili na mezinárodní soutěži Gastro Hradec 2013, mohli obdivovat poutníci v rámci oslav „Dnů lidí dobré vůle" na Velehradě.

David Dajčar dvakrát první v soutěži o požární ochraně

Soutěž "Požární ochrana očima dětí" je každoročně vyhlašována Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Má dvě části - literární a výtvarnou. Soutěž má připomenout celou šíři působení našich hasičů, poukázat na každodenní nebezpečí, se kterým se při své práci setkávají, ale zejména přiblížit, jak tuto nezbytnou a důležitou činnost vnímají děti - žáci. A to prostřednictvím kresby nebo psaného textu.
David Dajčar s paní učitelkou Zuzanou Pfeilerovou

„Ukradená vzducholoď III. tisíciletí" s posádkou z naší školy „dopádlovala" na „bednu".

V sobotu 22. 6. jsme brázdili s netradičním plavidlem v zahradách holešovského zámku. „Ukradená vzducholoď III. tisíciletí" s posádkou z naší školy „dopádlovala" na „bednu". V kategorii středních škol obsadila I. místo a v celkovém umístění III. místo.  
(foto: I.Vránová)
Detail z výroby
Pro image vzducholodi
Jak jsme to dělali?
Ani nepřízeň počasí nás neodradí od práce
Zkouška plavidla - Panská zahrada Vsetín
Nic nemůžeme podcenit - zkouška plavidla v Panské zahradě ve Vsetíně
Společné foto v Holešově
Teď to hezky dát dohromady ....
Jsme připraveni k odjezdu
(foto: I.Vránová)
(foto: I.Vránová)
(foto: I.Vránová)
(foto: I.Vránová)
(foto: I.Vránová)
(foto: I.Vránová)
Výroba kormidla

Náš „TALENT“ Vašek opět bodoval

Dne 13. června 2013 se žák 2. ročníku oboru cukrář, Václav Mužikovský, zúčastnil soutěže Junior carving cup 2013 v Třebíči. Jedná se o prestižní celostátní soutěž s mezinárodní účastí, určenou pro účastníky do 21 let.

Číšníci obhájili zlato z loňského roku

Naše škola se zúčastnila odborné soutěže „JUNIOR JOGGING TŘEBÍČ 2013“, která se konala dne 13. 6. 2013 v Třebíči. Reprezentační družstvo tvořili: Štěpán Procházka (II. ročník obor Kuchař –číšník), Lenka Kopecká (II.ročník oboru Gastronomie), Miroslav Františ (III. ročník obor Gastronomie ).
Při soutěži
Zleva: M.Františ, H.Tydlačková, L.Kopecká
Prezentace svého úspěchu před médii

Petr Vaculín členem Reprezentace České republiky

Žák 4. ročníku studijního oboru Autotronik Petr Vaculín je členem Reprezentace ČR dobrovolných hasičů. Ve dnech 10. – 15. června 2013 se nejlepší požární sportovci zúčastnili Mistrovství světa juniorů do 23 let v ruské Jaroslavli a Petr byl jedním z nich.
Blahopřejeme !
Při tréninku
Příprava na soutěž
Památník -letecká katastrofa hokejistů Jaroslavl
Při prohlídce města
Při soutěži
Při soutěži
Při soutěži

Soutěž "Krajská týmová spolupráce"

Žáci druhého ročníku oboru Ekonomika a podnikání se ve čtvrtek 6. 6. 2013 zúčastnili soutěže středních škol, organizované v rámci projektu Inovativní přístup k výuce angličtiny na školách ve Zlínském kraji. Cílem projektu je podpořit a zefektivnit výuku anglického jazyka na ZŠ a SŠ v regionu.

Gratulujeme týmu TME k umístění v celostátním finále soutěže F1 ve školách

Páté finále středoškolské vzdělávací soutěže F1 ve školách proběhlo v plzeňské Techmanii v sobotu 8. června 2013. Do Plzně zamířilo devět nejlepších týmů z pražského semifinálového kola.

Markéta Poláštíková byla oceněna Zlínským krajem

V prostorách Základní umělecké školy Zlín proběhlo slavnostní ocenění žáků Zlínského kraje za mimořádné úspěchy v mimoškolní činnosti nebo za mimořádný čin. Zlínský kraj v letošním roce vyhlásil výzvu k podávání nominací na toto ocenění již po dvanácté.
1 2 3 4 5 6 7 8