SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je středa 15. srpna 2018
Office 365
.

Vloženo : 26.03.2018

.

Vloženo : 24.05.2018

Aliance pro strojírenství ve školství

 

 

Vloženo : 29.01.2018

Strojírenství má budoucnost

Vloženo : 19.02.2016

Provoz našeho autoservisu

Provozní doba autoservisu

Služby motoristům 

V průběhu školních prázdnin
zakázky NEPŘIJÍMÁME !!!

Vloženo : 13.10.2016

Naše vzdělávací nabídka

Vloženo : 19.02.2016

Erasmus+

Naše škola je držitelem certifikátu
ERASMUS+ VET MOBILITY CHARTER

Vloženo : 13.12.2016

Zapojili jsme se do nového projektu

Vloženo : 27.04.2018

Výuka strojírenských oborů u nás - VIDEO

Vloženo : 19.11.2015

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Zapojení do projektu

Vloženo : 25.01.2018

Pronájem tělocvičny

 

V případě zájmu kontaktujte:

p.Radka Holá, 575755018;
hola.radka@sosvsetin.cz 

   

Vloženo : 19.10.2016

Služby pro motoristy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V průběhu školních prázdnin zakázky
NEPŘIJÏMÄME.

Vloženo : 09.12.2015

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Seznam třídních učitelů

KONTAKTY NA PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY 

 

Rozdělení tříd - 2018/2019


Ročník


Obor

Třída


Třídní učitel

Kmenová učebna

Sudý
týden  

Lichý
týden

1. ročník

Mechanik seřizovač

1. AM

 

 

 

Ekonomika a podnikání, Autotronik

1. BM

 

 

 

Mechanik opravář motorových vozidel, Cukrář

1. C

 

 

 

Kuchař – číšník, Truhlář

1. D

 

 

 

Stravovací a ubytovací služby

1. E

 

 

 

Obráběč kovů, Nástrojař, Zedník

1. F

 

 

 

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

1. G

 

 

 

Podnikání

1. N

 

 

 

2. ročník

Mechanik seřizovač

2. AM

Ing. Zdráhal F.

 

 

Gastronomie, Ekonomika a podnikání, Autotronik

2. BM

Mgr. Slováčková

 

 

Tesař, Truhlář, Cukrář

2. C

Ing. Štědrý

 

 

Kuchař – číšník

2. D

 

 

 

Mechanik opravář motorových vozidel

2. E

Ing. Tkáčová

 

 

Obráběč kovů, Nástrojař

2. F

Mgr. Ondra

 

 

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

2. G

Ing. Čížová M.

 

 

Podnikání

2. N

Mgr. Pfeilerová

 

 

3. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

3. AM

Stixová Soňa

 

 

Ekonomika a podnikání, Autotronik

3. BM

Mgr. Konečná E.

 

 

Truhlář, Cukrář

3. C

Ing. Knapová

 

 

Kuchař – číšník

3. D

PaedDr. Rakovská

 

 

Mechanik opravář motorových vozidel

3. E

Ing. Pala

 

 

Obráběč kovů

3. F

Mgr. Adámková

 

 

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

3. G

Mgr. Vránová

 

 

4. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

4. AM

Mgr. Čížová Š.

 

 

Ekonomika a podnikání, Autotronik

4. BM

Ing. Holíková