SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je středa 17. října 2018
Office 365
.

Vloženo : 24.05.2018

Aliance pro strojírenství ve školství

 

 

Vloženo : 29.01.2018

Pronájem tělocvičny

Nabízeme k pronájmu tělocvičnu, bližší informace podá p. Holá - tel. 575 755 018

Vloženo : 19.10.2016

Erasmus+

Naše škola je držitelem certifikátu
ERASMUS+ VET MOBILITY CHARTER

Vloženo : 13.12.2016

Zapojili jsme se do nového projektu - IKAP

Vloženo : 27.04.2018

APIV - Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

Vloženo : 16.10.2018

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Zapojení do projektu

Vloženo : 25.01.2018

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Služby pro motoristy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V průběhu školních prázdnin zakázky
NEPŘIJÏMÄME.

Vloženo : 09.12.2015

Provoz našeho autoservisu

Provozní doba autoservisu

Služby motoristům 

V průběhu školních prázdnin
zakázky NEPŘIJÍMÁME !!!

Vloženo : 13.10.2016

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Organizace školního roku

Důležité termíny - 2018/2019

Začátek školního roku 3. září 2018
Adaptační kurz žáků 1. ročníků září 2018 - Organizační zajištění
Podzimní prázdniny 29. a 30. října 2018
Třídní schůzky – hodnocení za 1.čtvrtletí listopad 2018
Vánoční prázdniny 22. prosince 2018 – 2. ledna 2019
Nástup do školy po vánočních prázdninách 3. ledna 2019
1. pololetí ukončeno – vydávání vysvědčení 31. ledna 2019
Jednodenní pololetní prázdniny 1. února 2019
Jarní prázdniny 25. února - 3. března 2019
Velikonoční prázdniny 18. - 19. dubna 2019
Třídní schůzky – hodnocení za 3. čtvrtletí duben 2019
Ukončení školního roku – vydávání vysvědčení 28. června 2019
Hlavní prázdniny 29. červena 2019 - 1. září 2019
Období školního vyučování ve školním roce 2019/2020 bude zahájeno 2. září 2019

Rozdělení tříd - 2018/2019


Ročník


Obor

Třída


Třídní učitel

Kmenová učebna

Sudý
týden  

Lichý
týden

1. ročník

Mechanik seřizovač

1. AM

 Mgr. Martinec

 402

402

Ekonomika a podnikání

Autotronik

1. BME

1.BMA

 Ing. Juřičková

201

201

Mechanik opravář motorových vozidel, Cukrář

1. C

 Mgr. Pekárek

 x

605

Kuchař – číšník, Truhlář

1. D

 Mgr. Poláchová

212

x

Stravovací a ubytovací služby

1. E

 Mgr. Kotrlová

 x

 112

Obráběč kovů, Nástrojař, Zedník

1. F

 Ing. Bednařík

 x

303

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

1. G

 Mgr. Adamík

311

x

Podnikání

1. N

 Mgr. Vyškovská

101

101

2. ročník

Mechanik seřizovač

2. AM

Ing. Zdráhal F.

 411

411

Gastronomie, Ekonomika a podnikání, Autotronik

2. BM

Mgr. Slováčková

 617

617

Tesař, Truhlář, Cukrář

2. C

Ing. Štědrý

 303

x

Kuchař – číšník

2. D

 Mgr. Kachtíková

 x

 103

Mechanik opravář motorových vozidel

2. E

Ing. Tkáčová

 605

x

Obráběč kovů, Nástrojař

2. F

Mgr. Ondra

 302

x

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

2. G

Ing. Čížová M.

312

 x

Podnikání

2. N

Mgr. Pfeilerová

102

 102

3. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

3. AM

Stixová Soňa

 401

401

Ekonomika a podnikání, Autotronik

3. BM

Mgr. Konečná E.

211

211

Truhlář, Cukrář

3. C

Ing. Knapová

 x

 202

Kuchař – číšník

3. D

PaedDr. Rakovská

103

x

Mechanik opravář motorových vozidel

3. E

Ing. Pala

x

606

Obráběč kovů

3. F

Mgr. Adámková

 x

 302

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

3. G

Mgr. Vránová

 x

 311

4. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

4. AM

Mgr. Čížová Š.

 604

604

Ekonomika a podnikání, Autotronik

4. BM

Ing. Holíková

 111

 111

 

 Rozpis vyučovacích hodin a přestávek

Pořadové číslo hodinyTřídy, které mají kmenové učebny
v pavilonech č. 1, 2, 3
Třídy, které mají kmenové učebny
v pavilonech č. 4, 6
0. hodiny 07.05 - 07.50 07.05 - 07.50
Přestávka 07.50 - 07.55 07.50 - 07.55
1. hodina 07.55 - 08.40 07.55 - 08.40
Přestávka 08.40 - 08.45 08.40 - 08.45
2. hodina 08.45 - 09.30 08.45 - 09.30
Přestávka 09.30 - 09.45 09.30 - 09.45
3. hodina 09.45 - 10.30 09.45 - 10.30
Přestávka 10.30 - 10.35 10.30 - 10.35
4. hodina 10.35 - 11.20 10.35 - 11.20
Přestávka 11.20 – 11.50
obědová přestávka
( pavilony 1 a 2 na 11.20
a pavilon 3 na 11.35 )
11.20 - 11.25
5. hodina 11.50 - 12.35 11.25 - 12.10
Přestávka 12.35 - 12.40 12.10 – 12.40
obědová přestávka
( pavilon 4 na 12.10
a pavilon 6 na 12.25 )
6. hodina 12.40 - 13.25 12.40 - 13.25
Přestávka 13.25 - 13.30 13.25 - 13.30
7. hodina 13.30 - 14.15 13.30 - 14.15
Přestávka 14.15 - 14.20 14.15 - 14.20
8. hodina 14.20 - 15.05 14.20 - 15.05