SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je čtvrtek 27. června 2019
Office 365
Aliance pro strojírenství ve školství

 

Vloženo : 29.01.2018

Erasmus+

 

Vloženo : 13.12.2016

Zapojili jsme se do nového projektu - IKAP

Vloženo : 27.04.2018

APIV - Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

Vloženo : 16.10.2018

Modernizace CNC obrábění

Vloženo : 19.10.2018

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Zapojení do projektu

Vloženo : 25.01.2018

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Služby pro motoristy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V průběhu školních prázdnin zakázky
NEPŘIJÏMÄME.

Vloženo : 09.12.2015

Provoz našeho autoservisu

 

Bližší info zde

Vloženo : 13.10.2016

.

Vloženo : 24.05.2018

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Aktuality

« Zpět na seznam aktualit

„Jonáškovo zábavné odpoledne“

Dne 18.5 - 19. 5. 2019 se konala v Zámeckém parku Valašské Meziříčí benefiční akce pro podporu onkologicky nemocným dětem s názvem „Jonáškovo zábavné odpoledne“. Naše škola se aktivně zúčastnila oba dva dny. Žáci v oboru truhlář se svým učitelem přichystali program. V obou dnech - v sobotu i neděli probíhaly soutěže, které žáci a učitelé připravili - stavění kostek na výšku, skládaní dřevěných  puzzle na čas. V sobotu i v neděli na závěr byli vyhlášeni vítězové soutěží, kteří byli odměněni drobnou hračkou a bonbony podle umístění. Všichni, děti i dospělí si mohli vyzkoušet pod dozorem našich žáků řezbu dřeva dle přiložených šablon. Podle šablon si sami nakreslili se zapojením vlastní fantazie motiv, který se jim líbil, a pak vyřezali řezbářskými dláty. Svůj výrobek si odnesli domů. V našich stancích byly po celou dobu vystaveny ukázky truhlářských výrobků a truhlářského nářadí, mnoho různých dřevěných hraček, ale i náročnější výrobky jako například modely dřevěných aut a větších dřevořezeb, které naši žáci vyrobili. Drobné výrobky a suvenýry našich truhlářů si mohli návštěvníci zakoupit a přispět tak do předem vyrobené pokladničky pro Jonáškovu nadaci. Pokladnička byla na závěr předána vedoucím pořádajícím tuto charitativní akci.  Někteří návštěvníci, a hlavně děti, se k našemu stanovišti několikrát vraceli. Všichni byli moc spokojeni. Naše škola byla velmi chválena za hezky připravený program a vřelý přístup našich žaků k dětem i rodičům. Především se všem moc líbily krásné výrobky našich žáků.

Těmto žákům a jejich učiteli, p. Kratinovi patří poděkovaní za podíl nejen na přípravě akce, ale i za osobní účast na doprovodném programu v obou víkendových dnech.  

 Zúčastnění žáci: Josef Oulehla, Jaroslav Hurta, Jaroslav Pavelka, David Bojda, Roman Fujerik ,Ondřej Smilek, pod vedením učitele odborného výcviku Jana Kratiny.