SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je neděle 21. dubna 2019
Office 365
Výsledky 1. kola přijímacího řízení

Výsledky 1. kola přijímacího řízení naleznete v sekci "Pro uchazeče" - Přijímací řízení.

Vloženo : 18.04.2019

Aliance pro strojírenství ve školství

 

Vloženo : 29.01.2018

Pronájem tělocvičny

Nabízeme k pronájmu tělocvičnu, bližší informace podá p. Holá - tel. 575 755 018

Vloženo : 19.10.2016

Erasmus+

 

Vloženo : 13.12.2016

Zapojili jsme se do nového projektu - IKAP

Vloženo : 27.04.2018

APIV - Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

Vloženo : 16.10.2018

Modernizace CNC obrábění

Vloženo : 19.10.2018

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Zapojení do projektu

Vloženo : 25.01.2018

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Služby pro motoristy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V průběhu školních prázdnin zakázky
NEPŘIJÏMÄME.

Vloženo : 09.12.2015

Provoz našeho autoservisu

 

Bližší info zde

Vloženo : 13.10.2016

.

Vloženo : 24.05.2018

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Vítejte na našich stránkách ...

SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín je státní škola. Zajišťuje komplexní výuku s dosažením stupně vzdělání - střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitní zkouškou, včetně výchovy mimo vyučování. Cílem školy je připravit žáky pro výkon povolání i pro studium na vysokých školách. V souladu se školským zákonem uplatňuje škola jednotu výchovy a vzdělání, spojení školy se životem a usiluje o všestranný harmonický rozvoj osobnosti mladého člověka.

SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
 

Aktuality

Což takhle vyrobit si rámeček?

Dne 24. 10. 2017 proběhla v dílnách na Bobrkách u truhlářů povinná výuka Základní školy Jablůnka. Zúčastnilo se deset žáku. Vyráběli rámeček na fotografii, který si po dokončení odnesli domu. číst více »

Technický jarmark ve Vsetíně

Technický jarmark pro žáky základních škol se konal ve Vsetíně dne 20. 10. 2017. Žáci osmých a devátých tříd se mohli podívat do prosperujících firem technického zaměření a seznámit se s výrobními programy a pracovním prostředím, kde jednou mohou úspěšně rozvíjet svoji profesní kariéru. číst více »

KDO MÁ ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY? OPĚT NAŠI TRUHLÁŘI !!!

„Krásná idea celostátní soutěže Zlaté české ručičky, kdy veškeré výrobky po ocenění jsou věnovány dětem do dětských domovů po celé naši republice, nás  opět inspirovala k tomu, abychom se do soutěže přihlásili,“ říká pan učitel Kratina se svými žáky. Organizátorem soutěže je Českomoravská konfederace odborových svazů Praha. číst více »

Návštěva žáků ze ZŠ Valašská Polanka a ZŠ Integra

V rámci udržitelnosti projektu Centra vzdělávání nás dne 17. 10. 2017 navštívili žáci ze ZŠ Valašská Polanka a ZŠ Integra. V praxi si mohli ověřit, jak to „chodí“ u řemesla v oborech Obráběč kovů a Instalatér. číst více »

Technický jarmark Valašské Meziříčí

Dne 13. 10. 2017 proběhl ve Valašském Meziříčí technický jarmark. Naše škola ve firmě PWO prezentovala žákům základních škol nabízené obory s důrazem na technické zaměření.     číst více »

Žáci základních škol v roli strojaře, instalatéra či zedníka

Dne 10. 10. 2017 přišli do dílen na Bobrky nejen naši žáci, ale i žáci  ZŠ Vsetín Sychrov a ZŠ Vsetín Luh, aby si vyzkoušeli svou rukodělnou zdatnost v dílně strojařů, instalatérů a zedníků. číst více »

Kreativní tvoření na restauraci Bečva

Dne 10. 10. 2017 jsme na odloučeném pracovišti Bečva přivítali 18 žákyň  ze Základních škol Vsetín-Luh a Sychrov v rámci projektu Centra vzdělávání. Žákyně si vyzkoušely skládání ubrousků na slavnostní stůl, přípravu bramboráků, zdobení perníčků a modelování zvířátek z mléčné hmoty. číst více »

Krajská soutěž v orbě

Dne 6. 10. 2017 jsme se žáky 2. ročníku oboru Opravář zemědělských strojů navštívili  krajskou soutěž v orbě ve Znojmě – Mašovicích. Soutěž probíhala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a předsedy Regionální agrární komory Jihomoravského kraje Ing. Václava Hlaváčka, CSc. Součástí soutěže byla i polní výstava zemědělské techniky. Obě tyto akce pořádala Střední odborná škola Znojmo, na pozemcích Agropodniku Mašovice. číst více »

Odjezd našich stážistů Erasmus+ do Německa se nezadržitelně blíží!

Intenzivní přípravy projektu „Praxí s Erasmem+ za kvalitou“,  jsou téměř u konce a odjezd za novým odborným poznáním se  přiblížil. V neděli 8. 10. 2017 odjíždí na třítýdenní stáž pedagogové Mgr. Františka Vyškovská a Mgr. Dagmar Holubová s 20 stážisty oborů Autotronik, Kuchař – číšník a Cukrář do německého Chemnitzna mezinárodní mobilitu žáků. číst více »

Ani letos jsme nechyběli mezi účastníky Valachiarun

V sobotu 30. 9. 2017 proběhl jubilejní 10. ročník vytrvalostního běhu Craft Valachiarun. V rekordně početném startovním poli se neztratilo ani 8 žáků naší školy.  číst více »

Kurz čepování piva podruhé

Dne 2. října 2017 probíhal druhý kurz Čepování piva, kterého se tentokrát zúčastnili žáci třetího a čtvrtého ročníku oboru Gastronomie, žáci druhého ročníku oboru Kuchař – číšník a také učitelky odborného výcviku a odborných předmětů. číst více »

Setkání firem s žáky – firemní stipendia

V rámci projektu Podpory vzdělávání pedagogů a spolupráce se zaměstnavateli (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0005810) jsme dne 20. 9. 2017 připravili v dílnách na Bobrkách prostor pro setkání regionálních strojírenských a dalších firem s našimi žáky a jejich rodiči. číst více »

Umíme správně čepovat pivo

Originální kurz Čepování piva, měli možnost zhlédnout, žáci 3. a 2. ročníku učebního oboru Kuchař – číšník dne 20. 9. 2017 v pivnici na odloučeném pracovišti Bečva. číst více »

PODPOŘTE NAŠE MATURANTY!!!

Naše třída 2. N se letos zapojila do soutěže TŘÍDA ROKU 2018, kde mohou vyhrát maturitní šerpy pro celou třídu zdarma a získat spoustu skvělých cen pro maturitní ples. Podpořit je můžete rozkliknutím fotografie s přidáním lajku. číst více »

Adaptační kurzy se opět líbily

Tak jako v minulých letech, i letos jsme pro žáky 1. ročníku připravili adaptační kurzy. Tyto se uskutečnily ve 2 bězích, a to v termínu 8. - 10. září a 13. – 15. září 2017. číst více »

14. 9. 1937 psaly americké noviny: "Svět ztratil hrdinu, zemřel Tomáš Garrigue Masaryk“

14. 9. 2017 si představitelé města a široká veřejnost připomněli 80. výročí úmrtí TGM. Pietního aktu se jménem školy zúčastnili  žáci třídy 2. BM společně s ředitelem školy Mgr. Josefem Slovákem.  číst více »

Žáci 11 základních škol se seznamovali s řemesly na naší škole

Poskytnout co nejvíce informací o tom, co které řemeslo obnáší a prakticky si vyzkoušet i některé činnosti, bylo smyslem akce - VYZKOUŠEJ SI ŘEMESLO. Tuto akci jsme připravili pro žáky základních škol, kteří se za nedlouho budou rozhodovat pro své budoucí povolání. číst více »

PŘIJMEME UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU PRO OBOR AUTOTRONIK

Od 1. 11. 2017 přijmeme do pracovního poměru učitele odborného výcviku pro obor AUTOTRONIK. Jedná se o praktickou auto- opravárenskou výuku v dílnách školy se zaměřením na elektronické systémy motorových vozidel a diagnostiku jejich poruch. číst více »

Vařili jsme s barmany Zlín

Jakub Orel a Adam Navrátil duo Barmani Zlín, nám zprostředkovali dne 31. 8. 2017 kuchařský motivační workshop v restauraci Bečva. Šéfkuchař hotelu Augustiánský dům v Luhačovicích - Tomáš Hájek nám prakticky předvedl tříchodové menu: dýňovou polévku s kachním knedlíčkem, mořského vlka s bramborovou krustou, s vínovou omáčkou, petrželovým pyré a moučník Pannacotu s exotickou omáčkou. číst více »

PŘIJMEME UČITELE TEORIE ODBOR. PŘEDMĚTŮ PRO OBOR AUTOTRONIK

Od 1.11.2017 přijmeme do pracovního poměru učitele teoretického vyučování odborných předmětů pro obor Autotronik.          číst více »