SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je neděle 21. dubna 2019
Office 365
Výsledky 1. kola přijímacího řízení

Výsledky 1. kola přijímacího řízení naleznete v sekci "Pro uchazeče" - Přijímací řízení.

Vloženo : 18.04.2019

Aliance pro strojírenství ve školství

 

Vloženo : 29.01.2018

Pronájem tělocvičny

Nabízeme k pronájmu tělocvičnu, bližší informace podá p. Holá - tel. 575 755 018

Vloženo : 19.10.2016

Erasmus+

 

Vloženo : 13.12.2016

Zapojili jsme se do nového projektu - IKAP

Vloženo : 27.04.2018

APIV - Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

Vloženo : 16.10.2018

Modernizace CNC obrábění

Vloženo : 19.10.2018

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Zapojení do projektu

Vloženo : 25.01.2018

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Služby pro motoristy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V průběhu školních prázdnin zakázky
NEPŘIJÏMÄME.

Vloženo : 09.12.2015

Provoz našeho autoservisu

 

Bližší info zde

Vloženo : 13.10.2016

.

Vloženo : 24.05.2018

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Vítejte na našich stránkách ...

SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín je státní škola. Zajišťuje komplexní výuku s dosažením stupně vzdělání - střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitní zkouškou, včetně výchovy mimo vyučování. Cílem školy je připravit žáky pro výkon povolání i pro studium na vysokých školách. V souladu se školským zákonem uplatňuje škola jednotu výchovy a vzdělání, spojení školy se životem a usiluje o všestranný harmonický rozvoj osobnosti mladého člověka.

SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
 

Aktuality

Soutěžní tým Formule 1 prezentoval novinářům přípravu na soutěž

Ve středu 3. dubna 2013 jednotliví členové soutěžního týmu TME naší školy prezentovali před zraky novinářů přípravu na prestižní soutěž Formule 1 ve školách. Do této soutěže se naše škola zapojila poprvé. V rámci setkání na odloučeném pracovišti školy - restauraci Bečva se účastníci měli možnost seznámit s dosavadním průběhem přípravy na soutěž i dalšími kroky, které tým ještě čekají. Bližší informace: http://valasskeinoviny.cz/index.php/valassko/zpravy-z-regionu/9049-vsetinsky-tym-formule-1-prezentoval-svou-innost Video z prezentace: http://www.tvbeskyd.cz/cz/10-vsetin/1-video--tym-tme-ze-sos-josefa-sousedika-pojede-formuli-1.html?idv=5196 Týmu přejeme hodně štěstí v semifinálovém kole, které se uskuteční ve dnech 19. - 21. dubna 2013 v Praze.

Odborná exkurze žáků gastronomických oborů do Rakouska

Dne 22. března 2013 se záci naší školy zúčastnili spolu se odbornými učitelkami Mgr. F. Vyškovskou, Mgr. A. Kachtíkovou, Mgr. L. Kyselou a Bc. J. Londovou kulinářského veletrhu v Rakousku ve městě Tulln. číst více »

Exkurze do pekárny Střelná

Dne 22. března 2013 jsme se zúčastnili exkurze do pekárny Střelná se sídlem na Vsetíně. Tato exkurze probíhá každoročně vždy pro žáky třetího ročníku oboru Cukrář. Je zaměřena především na stroje a zařízení používané ve středně velkých provozovnách. číst více »

Naše spolupráce s občany se zdravotním postižením

V úterý 19. března 2013 se žákyně druhého ročníku oboru Podnikání - jmenovitě A. Janušová, L.Šabršulová, M. Maliňáková a V. Ručková - zúčastnily schůzky občanů se zrakovým postižením. číst více »

Mezigenerační výměna poznatků a zkušeností

Dne 26. března 2013 proběhla na Základní škole Luh ve Vsetíně „Mezigenerační výměna poznatků a zkušeností“, která byla uskutečněna v rámci projektu „Vzdělávání bez hranic“. číst více »

Jídlo z blízka ve vaší restauraci

Od března do června se účastní pedagogičtí pracovníci odloučeného pracoviště Bečva odborného semináře “Jídlo z blízka ve vaší restauraci“. číst více »

Získali jsme zajímavé poznatky o sklářství

Žáci oboru Obchodník dne 15. března 2013 v rámci předmětu Zbožíznalství navštívili Střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou ve Valašském Meziříčí. číst více »

Prezentace školy při společenské události

Dne 12. března 2013 naše škola připravovala raut pro společenskou událost ve vsetínském Domě kultury, kde byla stovka přizvaných hostů. V sortimentu rautu byly výrobky studené kuchyně, cukrářské výrobky, ovoce a nealkoholické nápoje, jak studené tak teplé. číst více »

Školní kola odborných řemesel

V průběhu měsíce února jsme připravili školní kola odborných soutěží v rámci udržitelnosti projektu „Hledáme mladé technické talenty“. číst více »

Žáci viděli jednání okresního soudu zblízka

Dne 11. března 2013 se usadili v jednací síni Okresního soudu ve Vsetíně žáci 4.ročníku oboru Ekonomika a podnikání. číst více »

Odborná exkurze žáků do Litovle – „Hanáckých Benátek“

Dne 5. března 2013 se žáci třetích ročníků učebního oboru Cukrář, a Zedník a čtvrtého ročníku oboru Gastronomie zúčastnili odborné exkurze do Loštic a Litovle. číst více »

Připravili jsme raut pro nejlepší sportovce Vsetína

Dne 20. února 2013 se uskutečnila na vsetínském zámku slavnostní událost „Ocenění nejlepších sportovců města Vsetína“, pro kterou žáci naší školy pod vedením učitelů odborného výcviku připravili raut. číst více »

Putovní výstava „UDRŽITELNÝ ROZVOJ"

Ve dnech 18. – 22. února 2013 si měli možnost prohlédnout návštěvníci naší školy putovní výstavu na téma „UDRŽITELNÝ ROZVOJ“ číst více »

Psali o nás v časopise "Svět motorů"

O výrobě dřevěného modelu elektromobilu dle patentu vynálezce Josefa Sousedíka, vyrobeného našimi žáky Lukášem Kocůrkem a Janem Holubcem pod vedením učitele odborného výcviku Jana Kratiny, psali v časopise Svět motorů č. 8/2013. číst více »

Přiložené soubory:

Truhláři vyrobili model elektromobilu Josefa Sousedíka

Žáci třetího ročníku oboru Truhlář Lukáš Kocůrek a Jan Holubec pod vedením učitele odborného výcviku Jana Kratiny vyrobili model elektromobilu. číst více »

Žáci oboru Zedník se zúčastnili školení Forbo-akademie

Dne 21. 2. 2013 se žáci třetího ročníku učebního oboru Zedník pod vedením učitelky odborných předmětů Ing. Markéty Čížové zúčastnili školení Forbo-akademie. číst více »

Žáci navštívili odborný seminář firmy Ptáček

Dne 11. února 2013 se uskutečnil odborný seminář firmy Ptáček ve Zlíně, kterého se zúčastnili žáci třetího ročníku oboru instalatér s učitelem odborného výcviku Vojtěchem Smolíkem. číst více »

Seminář firmy JUB

Dne 13. 2. 2013 se zedníci třídy Z2 pod vedením učitelky odborných předmětů Ing. M. Čížové zúčastnili semináře firmy JUB. Celá akce se odehrávala v salónku hotelu Vsacan, kde kromě firmy JUB byli přítomni zástupci firem GRACO, FLEX, MIRKA. číst více »

„PROČ PODNIKAT“ – besedy s mladými podnikateli na ekonomické praxi a odborném výcviku – OP Družstevní

Motto: „Lidé se obávají neznáma. Jest pravda, že každé opuštění starého znamená nejistotu - skok do tmy. Avšak kdo chce pomoci sobě a jiným, musí opustit dobré, aby mohl vybojovat lepší. Nesmí držeti pevně vrabce v hrsti jen proto, že je lepší než holub na střeše. Bez odvahy ke změně není zlepšení, a tak není ani blahobytu!“ Tomáš Baťa číst více »

Soutěž odborných dovedností : Učeň tesař 2013

Ve dnech 29. – 30. ledna 2013 se konalo Moravské kolo soutěže odborných dovedností oboru Tesař dvoučlenných družstev. Vyhlašovatelem soutěže byl Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, pořadatelem byla Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava. číst více »